SOUTĚŽE RSHb ČECHY SEVER
2.LIGAKHbL SEVEROL Ústí n./L.OL Teplice
ADRESA RSHB ČECHY SEVER

Adresa RSHb RSHb ČECHY SEVER
Skorotická 643/1
400 01 Ústí nad Labem

IČO: 22769137

 

Úřední hodiny sekretariátu:

ČTVRTEK 8:00-20:00

MATRIČNÍ ÚSEK
Otevírací doba registračního pracoviště:
 
Ústí nad Labem (sekretariát RSHb Čechy Sever)
 
ÚTERÝ:
13:30-17:30,
STŘEDA:
7:30-11:30,
ČTVRTEK:
13:30-16:00 / 19:30-21:00,
 
v ostatních případech po telefonické domluvě.
 
Nutno i v předepsaných časech předem ověřit přítomnost pověřené osoby!
Jan Fedák (+420 734 547 718).
 
 
Číslo účtu pro platby matričních úkonů:

2500736742/2010

 

HOKEJBAL-SEVER.CZ NA

FOTOGALERIE RSHB ČECHY SEVER

ADMINISTRACE SOUPISEK

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

NÁVŠTĚVY

TOPlist

POČASÍ
REDAKCE WEBU

Editoři stránek (správa obsahu):

Tomáš Laibl 

Vojtěch Červinka 

Michal Pečený

 

Dokumenty - Disciplinární komise

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

Dokumenty - Disciplinární komise

Poř.Název dokumentuNázev kategorieSoubor
1.Rozhodnutí DK-004-2017-2018Disciplinární komisesoubor typu pdf
  26. 10. 2017 - HSÚ SHC Warriors Chlumec – CHABR Lukáš
2.Rozhodnutí DK-003-2017-2018Disciplinární komisesoubor typu pdf
  13. 10. 2017 - HBC Lev Litvínov – NĚMEČEK Svatopluk
3.Rozhodnutí DK-002-2017-2018Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29. 9. 2017 - HC Nordics Most – NECHALA Jan
4.Rozhodnutí DK-001-2017-2018Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22. 9. 2017 - SHC Killers Litoměřice – STIBAL Marek
5.Rozhodnutí DK Č. j. 018/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  30. 6. 2017 - Elba DDM Ústí nad Labem – VOJTA Petr
6.Rozhodnutí DK Č. j. 017/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  25. 5. 2017 - Elba DDM Ústí nad Labem – POLÁČEK Ondřej
7.Rozhodnutí DK Č. j. 016/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  12. 5. 2017 - Elba DDM Ústí nad Labem – POLÁČEK Ondřej
8.Rozhodnutí DK Č. j. 015/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  9. 5. 2017 - HC Nordics Most – NECHALA Jan
9.Rozhodnutí DK Č. j. 014/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  12. 4. 2017 - HBC Bazzy Děčín – JANÁK Milan
10.Rozhodnutí DK Č. j. 013/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 4. 2017 - Elba DDM Ústí nad Labem – NETUŠIL Jaroslav
11.Rozhodnutí DK Č. j. 012/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 4. 2017 - SC Dragons Ústí nad Labem – MACH Milan
12.Rozhodnutí DK Č. j. 011/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  4. 4. 2017 - SHC Killers Litoměřice
13.Rozhodnutí DK Č. j. 010/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  30. 3. 2017 - SHC Killers Litoměřice – BRABEC Marek
14.Rozhodnutí DK Č. j. 009/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  30. 3. 2017 - HSÚ Panthers Kadaň – TUMPACH Vlastimil
15.Rozhodnutí DK Č. j. 004/2016-2017-1Disciplinární komisesoubor typu pdf
  23. 3. 2017 - HSÚ Sharks Neštěmice
16.Rozhodnutí DK Č. j. 008/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  23. 3. 2017 - SHC Killers Litoměřice – PATRÁK Jakub
17.Rozhodnutí DK Č. j. 007/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  21. 3. 2017 - HBC Kapitán Jirkov – KUBOVIČ Daniel
18.Rozhodnutí DK Č. j. 006/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  15. 3. 2017 - TJ Baník Meziboří
19.Rozhodnutí DK Č. j. 005/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  15. 3. 2017 - HSÚ Panthers Kadaň - FUSEK Adam
20.Rozhodnutí DK Č. j. 004/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  13. 2. 2017 - HSÚ Sharks Neštěmice
21.Rozhodnutí DK Č. j. 003/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 1. 2017 - HC Nordics Most - SVÁCHA Slavomír
22.Rozhodnutí DK Č. j. 002/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  4. 10. 2016 - HBC Kapitán Jirkov – GILL Petr
23.Rozhodnutí DK Č. j. 001/2016-2017Disciplinární komisesoubor typu pdf
  26. 9. 2016 - HC Nordics Most – ŠVÁCHA Slavomír
24.Rozhodnutí DK Č. j. 024/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18. 7. 2016 - HSÚ Foreads Ústí nad Labem – JINDŘICH Jan
25.Rozhodnutí DK Č. j. 023/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  27. 6. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň – PROCHÁZKA Václav
26.Rozhodnutí DK Č. j. 022/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  27. 6. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň – TUMPACH VLASTIMIL
27.Rozhodnutí DK Č. j. 021/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 5. 2016 - HBC Rondo Teplice – SIEDTMANN Lukáš
28.Rozhodnutí DK Č. j. 020/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  19. 4. 2016 - HSÚ Wolves Chomutov – TRNKA Jiří
29.Rozhodnutí DK Č. j. 019/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  14. 4. 2016 - TJ Baník Meziboří – SCHLÄGER Martin
30.Rozhodnutí DK Č. j. 018/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  12. 4. 2016 - TJ Baník Meziboří – SCHLÄGER Martin
31.Rozhodnutí DK Č. j. 017/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  7. 4. 2016 - HSÚ Sharks Neštěmice
32.Rozhodnutí DK Č. j. 016/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29. 3. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň - TUMPACH Vlastimil
33.Rozhodnutí DK Č. j. 015/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29. 3. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň - VOLTR Martin
34.Rozhodnutí DK Č. j. 014/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  15. 3. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň - JIRKOVSKÝ Petr
35.Rozhodnutí DK Č. j. 013/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  9. 3. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň - PROCHÁZKA Václav
36.Rozhodnutí DK Č. j. 012/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  16. 2. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň - TUMPACH Vlastimil
37.Rozhodnutí DK Č. j. 011/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 2. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň - ARMSTARK Ondřej
38.Rozhodnutí DK Č. j. 010/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 2. 2016 - HSÚ Panthers Kadaň
39.Rozhodnutí DK Č. j. 009/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  8. 12. 2015 - HSÚ Panthers Kadaň – JISKRA Stanislav
40.Rozhodnutí DK Č. j. 008/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  8. 12. 2015 - HSÚ Panthers Kadaň – TUMPACH VLASTIMIL
41.Rozhodnutí DK Č. j. 007/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3. 12. 2015 - HSÚ Panthers Kadaň – TOMS Milan
42.Rozhodnutí DK Č. j. 006/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3. 12. 2015 - HSÚ Panthers Kadaň – PROCHÁZKA Václav 
43.Rozhodnutí DK Č. j. 005/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  26. 11. 2015 HBC Concept Team Most – MACH Václav
44.Rozhodnutí DK Č. j. 004/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  19. 11. 2015 - HBC Concept Team Most – HOTOVÝ Michal
45.Rozhodnutí DK Č. j. 003/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  19. 11. 2015 - HBC Concept Team Most – BOKŮVKA Petr
46.Rozhodnutí DK Č. j. 002/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3. 11. 2015 Elba DDM Ústí nad Labem – BANDRY Patrik
47.Rozhodnutí DK Č. j. 001/2015-2016Disciplinární komisesoubor typu pdf
  7. 10. 2015 HBC Lev Litvínov – ŠVADLEŇÁK Jiří
48.Rozhodnutí DK Č. j. 028/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  20. 7. 2015 Elba DDM Ústí nad Labem – BERÁNEK Jiří
49.Rozhodnutí DK Č. j. 027/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  24. 6. 2015 Elba DDM Ústí nad Labem – KVÁŠ Miloslav
50.Rozhodnutí DK Č. j. 026/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  24. 6. 2015 Elba DDM Ústí nad Labem – NETUŠIL Jaroslav
51.Rozhodnutí DK Č. j. 025/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  24. 6. 2015 HbC Rondo Teplice – JARKOVSKÝ Josef
52.Rozhodnutí DK Č. j. 024/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 6. 2015 Elba DDM Ústí nad Labem – TAUŠ Stanislav
53.Rozhodnutí DK Č. j. 023/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  28. 5. 2015 HBC Lev Litvínov – ŠVADLEŇÁK Jiří
54.Rozhodnutí DK Č. j. 022/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  27. 5. 2015 HBC Lev Litvínov – ŠVADLEŇÁK Jiří
55.Rozhodnutí DK Č. j. 021/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  26. 5. 2015 HBC Rondo Teplice – NOVÁK Petr
56.Rozhodnutí DK Č. j. 020/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  9. 4. 2015 HBC Kovodemont Most – ŠMÍDL Petr
57.Rozhodnutí DK Č. j. 019/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  8. 4. 2015 SC Dragons Ústí nad Labem - NETUŠIL Jaroslav
58.Rozhodnutí DK Č. j. 018/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  30. 3. 2015 HBC Orlík Ústí nad Labem – PAWIS Jan
59.Rozhodnutí DK Č. j. 017/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  16. 3. 2015 ELBA DDM Ústí nad Labem – TAUŠ Marek
60.Rozhodnutí DK Č. j. 016/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  16. 3. 2015 HC Nordics Most – STÜTZ Boris
61.Rozhodnutí DK Č. j. 015/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 3. 2015 HBC Dandy Chomutov – HRUBÝ Lukáš
62.Rozhodnutí DK Č. j. 014/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 3. 2015 HSÚ Wolves Chomutov – BALOG Jiří
63.Rozhodnutí DK Č. j. 013/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 3. 2015 TJ Baník Meziboří – ZEMAN Jakub
64.Rozhodnutí DK Č. j. 012/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 3. 2015 HSÚ Foreads Ústí nad Labem – MRŠTÍK Václav
65.Rozhodnutí DK Č. j. 011/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 3. 2015 HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem – ANGR Michal
66.Rozhodnutí DK Č. j. 010/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  16. 2. 2015 HSÚ Koliba Ústí nad Labem – BRŮHA Vít
67.Rozhodnutí DK Č. j. 009/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  12. 2. 2015 HSÚ Sonáta Neštěmice – NOSEK Miroslav
68.Rozhodnutí DK Č. j. 008/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  9. 12. 2014 SHC Killers Litoměřice – STIBAL Marek
69.Rozhodnutí DK Č. j. 007/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  9. 12. 2014 SHC Killers Litoměřice – POULÍČEK Jiří
70.Rozhodnutí DK Č. j. 006/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  25. 11. 2014 ELBA DDM Ústí nad Labem – BERÁNEK Jiří
71.Rozhodnutí DK Č. j. 005/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18. 11. 2014 HC Nordics Most – STÜTZ Boris
72.Rozhodnutí DK Č. j. 004/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18. 11. 2014 ELBA DDM Ústí nad Labem – BERÁNEK Jiří
73.Rozhodnutí DK Č. j. 003/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  23. 10. 2014 ELBA DDM Ústí nad Labem – TAUŠ Marek 
74.Rozhodnutí DK Č. j. 002/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  2. 10. 2014 HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem – PECHY Dušan
75.Rozhodnutí DK Č. j. 001/2014-2015Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18. 9. 2014 ELBA DDM Ústí nad Labem – BORČ Lukáš
76.Rozhodnutí DK Č. j. 036/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  20. 6. 2014 HSÚ HBC Coma Team – HOVORKA Marek
77.Rozhodnutí DK Č. j. 035/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  13. 6. 2014 HSÚ Koliba Ústí nad Labem – RADIMSKÝ Petr
78.Rozhodnutí DK Č. j. 034/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  15. 4. 2014 HSÚ Sharks Neštěmice – AŠENBRENER Jiří   
79.Rozhodnutí DK Č. j. 033/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 4. 2014 HSÚ Motor & Orion Ústí nad Labem - HANUSEK Radomír
80.Rozhodnutí DK Č. j. 032/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 4. 2014 HSÚ Motor & Orion Ústí nad Labem – POHOŘÁLEK René
81.Rozhodnutí DK Č. j. 031/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10. 4. 2014 HbC Rondo Teplice – SIEDTMANN Lukáš
82.Rozhodnutí DK Č. j. 030/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3. 4. 2014 HBC Lev Litvínov – KALOUSEK Luboš
83.Rozhodnutí DK Č. j. 029/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3. 4. 2014 HBC Lev Litvínov – KOPÝTKO Radek
84.Rozhodnutí DK Č. j. 028/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3. 4. 2014 HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem – POHOŘÁLEK René
85.Rozhodnutí DK Č. j. 027/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  21. 3. 2014 HC Nordics Most – BERÁNEK Jindřich
86.Rozhodnutí DK Č. j. 026/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  20. 3. 2014 HBC Žatec – SLÁMA Petr
87.Rozhodnutí DK Č. j. 025/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  13. 3. 2014 HBC Dandy Chomutov
88.Rozhodnutí DK Č. j. 024/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  13. 3. 2014 SC Dragons Ústí nad Labem – MACH Milan
89.Rozhodnutí DK Č. j. 023/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  11. 3. 2014 HBC Vikingové Karlovy Vary – LANCZMAN Jiří
90.Rozhodnutí DK Č. j. 022/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 3. 2014 HSÚ Legends team – HOSSINGER Jindřich
91.Rozhodnutí DK Č. j. 021/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 3. 2014 HSÚ Vulkano Depot Dobětice – KOUTSKÝ David
92.Rozhodnutí DK Č. j. 020/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 3. 2014 HC Nordics Most – DŮM Martin
93.Rozhodnutí DK Č. j. 019/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3. 3. 2014 HC Nordics Most – STÜTZ Boris
94.Rozhodnutí DK Č. j. 018/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  25. 2. 2014 HSÚ Koliba Ústí nad Labem – PRACHAŘ Lukáš
95.Rozhodnutí DK Č. j. 017/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  20. 2. 2014 HC Nordics Most - MACH Václav
96.Rozhodnutí DK Č. j. 016/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  20. 2. 2014 HBC Lev Litvínov - KALOUSEK Luboš
97.Rozhodnutí DK Č. j. 015/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  6. 2. 2014 HBC Orlík Ústí nad Labem
98.Rozhodnutí DK Č. j. 014/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  12. 12. 2013 TJ Baník Meziboří – NECHALA Jan 
99.Rozhodnutí DK Č. j. 013/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  5. 12. 2013 HBC Kapitán Jirkov – KUBOVIČ Daniel
100.Rozhodnutí DK Č. j. 012/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  28. 11. 2013 ELBA DDM Ústí nad Labem – BANDRY Patrik
101.Rozhodnutí DK Č. j. 011/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  21. 11. 2013 HBC Rondo Teplice – SIEDTMANN Lukáš
102.Rozhodnutí DK Č. j. 010/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  7. 11. 2013 HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem – DVOŘÁK Petr
103.Rozhodnutí DK Č. j. 009/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  7. 11. 2013 HC Nordics Most – FERENZ Petr
104.Rozhodnutí DK Č. j. 008/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  7. 11. 2013 HBC Concept Team Most – HOFBAUER Petr
105.Rozhodnutí DK Č. j. 007/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  31.10.2013 HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem – DVOŘÁK Petr
106.Rozhodnutí DK Č. j. 006/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29.10.2013 - HC Nordics Most – Mach Václav
107.Rozhodnutí DK Č. j. 005/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3.10.2013 HBC Orlík Ústí nad Labem – DODOK Lukáš
108.Rozhodnutí DK Č. j. 004/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  3.10.2013 HBC Orlík Ústí nad Labem – PAWIS Jan
109.Rozhodnutí DK Č. j. 003/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  28. 9. 2013 HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem – RADIMSKÝ Pavel
110.Rozhodnutí DK Č. j. 002/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  26. 9. 2013 HBC Siad Bulldogs Bílina – Švadleňák Jiří
111.Rozhodnutí DK Č. j. 001/2013-2014Disciplinární komisesoubor typu pdf
  26. 9. 2013 TJ Baník Meziboří – DOLEJŠ Jan
112.Rozhodnutí DK č. 059-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  02.05.2013 - HSÚ HBC Coma Team – Vyhlídal Radek
113.Rozhodnutí DK č. 058-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  02.05.2013 - HSÚ Koliba Ústí nad Labem – Svoboda Dalibor
114.Rozhodnutí DK č. 057-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  02.05.2013 - SHC Killers Litoměřice „B“ – Skřivánek Jiří
115.Rozhodnutí DK č. 056-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29.04.2013 - SHC Killers Litoměřice – Kauschitz Libor
116.Rozhodnutí DK č. 055-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29.04.2013 - HSÚ Mighty Destroyers – Humhal Petr
117.Rozhodnutí DK č. 054-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  25.04.2013 - HBC Rondo Teplice – Prokš Matěj
118.Rozhodnutí DK č. 053-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.04.2013 - HBC Dandy Chomutov – Hlinka Miloš
119.Rozhodnutí DK č. 052-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.04.2013 - HBC Dandy Chomutov – Sklenář Tomáš
120.Rozhodnutí DK č. 051-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.04.2013 - HBC Dandy Chomutov – Hlinka Miloš
121.Rozhodnutí DK č. 050-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18.04.2013 - HBC Siad Bulldogs Bílina – Švadleňák Jiří
122.Rozhodnutí DK č. 049-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18.04.2013 - HBC Rondo Teplice „B“ – Sedlák Martin
123.Rozhodnutí DK č. 048-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  15.04.2013 - HSÚ Sharks Neštěmice – Pánek David
124.Rozhodnutí DK č. 047-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  11.04.2013 - HBC Kapitán Jirkov – Petráč Michal
125.Rozhodnutí DK č. 046-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  11.04.2013 - HBC Kapitán Jirkov – Haník David
126.Rozhodnutí DK č. 045-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  11.04.2013 - HBC Kapitán Jirkov – Petráč Michal
127.Rozhodnutí DK č. 044-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  04.04.2013 - HSÚ Koliba Ústí nad Labem – Svoboda Dalibor
128.Rozhodnutí DK č. 043-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  04.04.2013 - ELBA DDM Ústí nad Labem – Netušil Jaroslav
129.Rozhodnutí DK č. 039-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  21.03.2013 - HBC Concept Team Most – Petr Hofbauer
130.Rozhodnutí DK č. 042-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  28.03.2013 - HBC Lev Litvínov – Michal Vosmik
131.Rozhodnutí DK č. 041-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  28.03.2013 - HBC Siad Bulldogs Bílina – Čermák Dominik
132.Rozhodnutí DK č. 040-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  21.03.2013 - HBC Siad Bulldogs Bílina – Čermák Dominik
133.Rozhodnutí DK č. 038-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18.03.2013 - SHK Louny – Holáň Pavol
134.Rozhodnutí DK č. 037-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  07.03.2013 - HSÚ Mighty Destroyers – Milan Mach
135.Rozhodnutí DK č. 036-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  01.03.2013 - TJ Baník Meziboří – Martin Novák
136.Rozhodnutí DK č. 035-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  28.02.2013 - HBC Rondo Teplice – Kočiš David
137.Rozhodnutí DK č. 034-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  21.02.2013 - SHC Killers Litoměřice „B“ – Friml Marek
138.Rozhodnutí DK č. 033-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  14.02.2013 - HSÚ Koliba Ústí nad Labem „B“ – Patrik Koev
139.Rozhodnutí DK č. 032-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  14.02.2013 - SHK Louny – Svoboda Marek
140.Rozhodnutí DK č. 031-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  14.02.2013 - HSÚ Dukla Ústí nad Labem – Mikesch Václav
141.Rozhodnutí DK č. 030-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  31.01.2013 - HSÚ Mighty Destroyers
142.Rozhodnutí DK č. 029-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  31.01.2013 - SHK Louny
143.Rozhodnutí DK č. 028-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  31.01.2013 - HC Chlumec
144.Rozhodnutí DK č. 027-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  03.01.2013 - ELBA DDM Ústí nad Labem – Gottfried David
145.Rozhodnutí DK č. 026-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  10.12.2012 - HSÚ Mighty Destroyers – Petr Humhal
146.Rozhodnutí DK č. 025-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  30.11.2012 - HBC Kapitán Jirkov – Bardovcy Karel
147.Rozhodnutí DK č. 024-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  30.11.2012 - HBC Kapitán Jirkov – Bardovcy Karel
148.Rozhodnutí DK č. 023-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29.11.2012 - HSÚ Mighty Destroyers – Mach Martin
149.Rozhodnutí DK č. 022-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29.11.2012 - HSÚ Koliba Ústí nad Labem – Vitko Jiří
150.Rozhodnutí DK č. 021-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.11.2012 - SHK Louny – Svoboda Martin
151.Rozhodnutí DK č. 020-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.11.2012 - SHK Louny – Ditrich Jan
152.Rozhodnutí DK č. 019-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.11.2012 - HSÚ Koliba Ústí nad Labem – Formánek Jaroslav
153.Rozhodnutí DK č. 018-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.11.2012 - SHK Louny – Ditrich Jan
154.Rozhodnutí DK č. 017-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  15.11.2012 - SHC Killers Litoměřice „B“ – Skřivánek Jiří
155.Rozhodnutí DK č. 016-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  15.11.2012 - HBC Pento Most „B“ – Ježek Jiří
156.Rozhodnutí DK č. 015-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  08.11.2012 - HC Chlumec – Beran Milan
157.Rozhodnutí DK č. 014-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  08.11.2012 - HSÚ Koliba Ústí nad Labem – Formánek Jaroslav
158.Rozhodnutí DK č. 013-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  05. 11. 2012 - HSÚ Motor & Orion Ústí nad Labem – Hanusek Jan
159.Rozhodnutí DK č. 012-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  02. 11. 2012 - HSÚ Mighty Destroyers – Pelíšek David
160.Rozhodnutí DK č. 011-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  01. 11. 2012 - TJ Baník Meziboří – Schläger Martin
161.Rozhodnutí DK č. 010-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  26. 10. 2012 - HSÚ Koliba Ústí nad Labem – Schwarzjirg Ludvík
162.Rozhodnutí DK č. 009-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  25. 10. 2012 - TJ Baník Meziboří – Zeman Jakub
163.Rozhodnutí DK č. 008-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  18. 10. 2012 - HC Nordics Most – Kolář Daniel 
164.Rozhodnutí DK č. 007-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  04.10.2012 - HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem – Burian Marek
165.Rozhodnutí DK č. 006-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  04.10.2012 - HBC Rondo Teplice – Prokš Matěj
166.Rozhodnutí DK č. 005-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  01.10.2012 - HC Nordics Most – Froněk Miroslav
167.Rozhodnutí DK č. 004-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  27.09.2012 - HSÚ Ještěři Ústí nad Labem – Burian Marek
168.Rozhodnutí DK č. 003-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  24.09.2012 - HBC Dandy Chomutov – Verner Aleš
169.Rozhodnutí DK č. 002-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  13.09.2012 - TJ Baník Meziboří
170.Rozhodnutí DK č. 001-2012-2013Disciplinární komisesoubor typu pdf
  13.09.2012 - HBC Rondo Teplice
171.Rozhodnutí DK-0211112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  24.05.2012 - HBC Rondo Teplice „B“ – Siedtmann Lukáš
172.Rozhodnutí DK-0201112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  19.05.2012 - HBC Rondo Teplice „B“ – Jurčík Zdeněk
173.Rozhodnutí DK-0191112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  17.05.2012 - HBC Rondo Teplice „B“ – Jurčík Zdeněk
174.Rozhodnutí DK-0181112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  03.05.2012 - TJ Baník Meziboří – Nechala Jan
175.Rozhodnutí DK-0171112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  19.04.2012 - HSÚ GREENWOOD ÚSTÍ NAD LABEM – HORÁČEK Tomáš
176.Rozhodnutí DK-0161112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  19.04.2012 - HSÚ GREENWOOD ÚSTÍ NAD LABEM – BEZDĚKOVSKÝ Lukáš
177.Rozhodnutí DK-0151112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  19.04.2012 - HSÚ GREENWOOD ÚSTÍ NAD LABEM – HORÁČEK Tomáš
178.Rozhodnutí DK-0141112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  05.04.2012 - TJ Baník Meziboří – HAUSL Ondřej
179.Rozhodnutí DK-0131112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  05.04.2012 - TJ Baník Meziboří – Schläger Martin
180.Rozhodnutí DK-0121112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  05.04.2012 HBC Rondo Teplice – PAGUNADIS Andreas
181.Rozhodnutí DK-0111112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  05.04.2012 - HBC Rondo Teplice – Martin SEDLÁK
182.Rozhodnutí DK-0101112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.03.2012 - HBC ORLÍK ÚSTÍ NAD LABEM – Hajný Jiří
183.Rozhodnutí DK-0091112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  01.03.2012 - HSÚ Greenwood Ústí nad Labem – Lukáš BEZDĚKOVSKÝ
184.Rozhodnutí DK-0081112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  23.02.2012 - HBC LOUNY 2011 – Pavel TURZA
185. Rozhodnutí DK-0071112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  2.2.2012 - SC DRAGONS ÚSTÍ NAD LABEM – Miroslav NOSEK
186.Rozhodnutí DK-0061112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  8.12.2011 - HSÚ HBC COMA TEAM – Tomáš REISENAUER
187.Rozhodnutí DK-0051112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  1.12.2011 - SC DRAGONS ÚSTÍ NAD LABEM – Miroslav NOSEK
188.Rozhodnutí DK-0041112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  17.11.2011 - ELBA DDM Ústí nad Labem – Jaroslav KOSINA
189.Rozhodnutí DK-0031112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  06.10.2011 HSÚ Foreads Ústí nad Labem – Bohumil SLAVÍČEK
190.Rozhodnutí DK-0021112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  29.09.2011 HSÚ PIVNÍ VETERÁNI – Radek TARANT
191.Rozhodnutí DK-0011112Disciplinární komisesoubor typu pdf
  22.09.2011 HBC RONDO TEPLICE – David KOČIŠ