SOUTĚŽE RSHb ČECHY SEVER
2.LIGAKHbL SEVEROL Ústí n./L.OL Teplice
ADRESA RSHB ČECHY SEVER

Adresa RSHb RSHb ČECHY SEVER
Skorotická 643/1
400 01 Ústí nad Labem

IČO: 22769137

 

Úřední hodiny sekretariátu:

ČTVRTEK 8:00-20:00

MATRIČNÍ ÚSEK
Otevírací doba registračního pracoviště:
 
Ústí nad Labem (sekretariát RSHb Čechy Sever)
 
ÚTERÝ:
13:30-17:30,
STŘEDA:
7:30-11:30,
ČTVRTEK:
13:30-16:00 / 19:30-21:00,
 
v ostatních případech po telefonické domluvě.
 
Nutno i v předepsaných časech předem ověřit přítomnost pověřené osoby!
Jan Fedák (+420 734 547 718).
 
 
Číslo účtu pro platby matričních úkonů:

2500736742/2010

 

HOKEJBAL-SEVER.CZ NA

FOTOGALERIE RSHB ČECHY SEVER

ADMINISTRACE SOUPISEK

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

NÁVŠTĚVY

TOPlist

POČASÍ
REDAKCE WEBU

Editoři stránek (správa obsahu):

Tomáš Laibl 

Vojtěch Červinka 

Michal Pečený

 

DETAIL UTKÁNÍ

2.Liga - ČECHY SEVER 2017-2018 - Play-off 2018

LEV HBC Lev Litvínov 8   1 5 2
DUK HSÚ Dukla Ústí nad Labem 22 0 0

Č.utkání: 51146 Soutež: 2.Liga - ČECHY SEVER 2017-2018 - Play-off 2018
Datum: 06.05.2018 - 10:00 Hřiště: CHOMUTOV ! 

Základní údaje:

Střely: 39:24 Vyloučení: 5:5 Přesilovky: 4:4 Využití: 2:2 Oslabení: 1:0 Diváků: Rozhodčí: VOLF Jiří, BORČ Lukáš 

Sestavy týmů

# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 1 Hurych Pavel  
2. B 63 Soukup Petr
3. O 39 Kopýtko Radek  
4. O 27 Král Milan  
5. O 8 Linhart Karel  
6. O 4 Rus Martin  
7. T 0 Rus Martin  
8. U 7 Kapoun Tibor SS 
9. U 78 Kovář David  
10. U 33 Němeček Svatopluk  
11. U 9 Pokorný Jan SS 
12. U 37 Schnaubelt David  
13. U 99 Valenta Stanislav  
14. U 86 Varníček Lukáš  
15. Z 0 Linhart Karel  
# Post Číslo Příjmení a jméno Host
1. B 1 Vydra Michal  
2. O 17 Chmelina Michal  
3. O 15 Janák Milan  
4. O 93 Saska Martin  
5. O 33 Trončinský Jan SS 
6. U 8 Baxa Roland
7. U 10 Grosse Jan  
8. U 13 Janda Radek  
9. U 11 Jirkovský Václav  
10. U 83 Rop Radek SS 
11. U 6 Vinš Miroslav  
12. V 0 Vinš Miroslav  

Evidence branek

Čas Branka (A1,A2) Typ
14:32  Pokorný Jan (Varníček Lukáš,  Rus Martin) EQ
19:32  Varníček Lukáš (Král Milan) SH
24:31  Němeček Svatopluk (Rus Martin,  Kovář David) EQ
27:55  Varníček Lukáš (Rus Martin,  Pokorný Jan) PP
28:19  Valenta Stanislav (Král Milan) EQ
29:17  Valenta Stanislav (Schnaubelt David,  Král Milan) EQ
42:07  Němeček Svatopluk  EQ
44:38  Němeček Svatopluk (Pokorný Jan,  Rus Martin) PP
Čas Branka (A1,A2) Typ
01:50  Janák Milan (Baxa Roland) PP
12:58  Grosse Jan (Jirkovský Václav,  Chmelina Michal) PP

Evidence trestů

Čas Hráč Tr.
00:58 Kapoun Tibor 2
11:33 Pokorný Jan 2
18:13 Kopýtko Radek 2
34:32 Valenta Stanislav 2
44:58 Varníček Lukáš 2
Čas Hráč Tr.
10:58 Rop Radek 2
20:49 Rop Radek 2
26:29 Jirkovský Václav 2
34:32 Jirkovský Václav 2
43:57 Jirkovský Václav 2

Statistiky brankářů

# Brankář Gólů Minut Střel
1. Soukup Petr 2 45:00 24
# Brankář Gólů Minut Střel
1. Vydra Michal 8 45:00 39



Upozornění: Zápas dosud není statisticky zpracován a NENÍ zahrnut v celkových statistikách soutěže!