Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

Editoři stránek (správa obsahu):

Tomáš Laibl

Vojtěch Červinka

Michal Pečený

TITULNÍ STRANA » OHbL: Známe oba finalisty. O vítěze si to rozdají SC Dragons a Coma Team
HLEDEJ V ARCHIVU
AKTUÁLNĚ
20.10.2017 | Obnova licence B a C - Ústí nad Labem (praxe)

Kristýna Suchanová | 08.06.2017 08:37:31 | 735x

O uplynulém víkend byla naplánována druhá utkání semifinálových sérií v rámci play-off OHbL Ústí nad Labem. Naději na postup do finále se tak proti favoritům pokusili vykřesat týmy HSÚ Ještěři Ústí nad Labem a HSÚ Koliba Ústí nad Labem.

1. semifinálová utkání OHbL Ústí nad Labem

HSÚ HBC Coma Team - HSÚ Ještěři Ústí nad Labem 6:2 (2:0 ; 1:0 ; 3:2)

Branky a nahrávky: 2. Čaloun Jan (C) (Místecký Lukáš,  Budínský Vít), 9. Harkabus Tomáš (Macek Marek,  Budínský Vít), 25. Budínský Vít (Čaloun Jan (C),  Macek Marek), 33. Budínský Vít (Čaloun Jan (C),  Macek Marek), 36. Zdvořáček Martin (Navarra Roman), 39. Čaloun Jan (C) (Zdvořáček Martin,  Místecký Lukáš) - 31. Brož Vladimír (Kučera Ivan (C),  Vaněk Radomír), 37. Burian Martin (Vacek Jan,  Vaněk Radomír)

SC Dragons Ústí nad Labem - HSÚ Koliba Ústí nad Labem 6:0 (1:0 ; 2:0 ; 3:0)

Branky a nahrávky: 15. Filipovský Jan (Vlach Milan (C)) PP, 25. Kaltenböck Jan (Vlach Milan (C),  Mach Martin), 29. Patzelt Martin (Tauš Marek,  Netušil Jaroslav), 34. Faigl Tomáš (Filipovský Jan), 35. Mach Martin (Faigl Tomáš,  Kaltenböck Jan), 41. Vlach Milan (C) (Tauš Stanislav)

2. semifinálová utkání OHbL Ústí nad Labem

HSÚ Ještěři Ústí nad Labem  - HSÚ HBC Coma Team 1:9 (0:2 ; 1:2 ; 0:5)

V sobotu 3.6. se sehrála obě semifinálová utkání, jedním z nich byl zápas Ještěrů s Coma teamem. Vzhledem k tomu, že Coma team ovládl první zápas poměrem 6:2,  čekal na Ještěry nelehký úkol pro udržení šancí na postup do finále. V první třetině byla hra velmi vyrovnaná, šance byly na obou stranách, využít je ale dokázali hráči Coma teamu. Již ve druhé minutě otevřel skóre Vít Budinský, druhou branku přidal Jan Čaloun až v poslední minutě. Ve druhé třetině padl první gól z hole kapitána Ještěrů Ivana Kučery, což, jak se později ukázalo, byl také jediný gól ze strany domácích. Naopak Coma navýšila skóre o další dvě branky. Ve třetí třetině hosté již Ještěry k ničemu nepustili, naopak ještě poslali míček za zády Brhela, celkem pětkrát, čímž ukončili semifinálovou sérii a ve finále se utkají s týmem Dragons.

HSÚ Koliba Ústí nad Labem – SC Dragons Ústí nad Labem 3:10 (1:3 ; 1:4 ; 1:3)

Stejně jako Ještěry, i Kolibu nečekal lehký úkol porazit Dragons, pokud chtěli prodloužit sérii a udržet si naději na postup do finále. Již ve čtvrté minutě otevřel skóre hráč domácích Schwarzjigr a Koliba vedla 1:0. Na odpověď hostů však nemuseli dlouho čekat, za necelou minutu a půl hry vyrovnal Michal Oliverius. Půl minuty poté přidal ruku k dílu Sedláček a poslal Dragons do vedení. Ke konci třetiny přidal další branku hostů Patzelt. Druhá i třetí třetina měly podobný průběh, jako ta první. Druhou třetinu ovládli hosté poměrem 1:4, kdy Netušil díky hattricku zařídil skóre 2:7 ve prospěch svého týmu. Skóre třetí třetiny otevřel opět Schwarzjigr, kdy snížil na 3:7. Dragons si ale nenechali výhru uniknout, v druhé polovině třetí třetiny přidali ještě tři góly a tím upravili skóre na konečných 3:10. Hráči Koliby se mohou těšit na Ještěry, se kterými se utkají o třetí místo.