3 : 2 ss (1:1,0:0,1:1-1:0)
ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

OL ÚnL: Tři víkendové bitvy nabídly těsné výsledky

Jan Melicher | 14.02.2018 11:30:00 | 502x

Jen tři zápasy nabídl víkendový program oblastní ligy, ale i přesto nebyla o dramata nouze. Za vše mluví dvě utkání, která skončila rozdílem jediné branky. I třetí zápas nám přinesl velmi vyrovnaný průběh a rozhodovalo se až v poslední patnáctiminutovce. Kdo se nakonec radoval ze tří bodů? Čtěte dál.

Sobotní program patřil jedinému zápasu, konkrétně souboji ze spodní skupiny, mezi Chlumcem a Desperados. Zápas byl vyrovnaný, nenabídl žádné ofensivní hody a nakonec se z výhry 3:2 mohli radovat Desperados. Chlumec tak i nadále zůstává na dně tabulky. V neděli se už boje přesunuli do elitní skupiny. V ranním zápase se utkali Veteráni s Devils Děčín a i zde se radoval tabulkově lépe umístěný tým. Devils šli brzy do vedení, které udrželi celou první třetinu. Ve druhé třetiny ho ještě navýšili, jenže Veteráni zabrali a dokázali srovnat. Zápas nakonec rozhodla dalekonosná rána Vratislava Zívala a stejný hráč ještě střelou po vhazování upravil skóre na 2:4. Poslední zápas dne se odehrál mezi lídrem Dragons a pátým týmem Foreads. Na rozdíl od předchozích zápasů začalo pršet a hráči měli s povrchem celkem problémy. Ještě větší problém byla pro Dragons docházka, když do branky musel hráč z pole. I přes všechny komplikace ale dokázali Dragons udržet neporazitelnost a zvítězili 5:4. Další kolo je na programu hned příští víkend.